وب هانا

طراحی سایت با وردپرس

عنوان سئو عکس

طراحی سایت با وردپرس کاملا منبع باز است و طیف گسترده ای از تم ها و پلاگین های باور نکردنی را پشتیبانی می کند و به کاربران امکان آزادی برای ساخت و سفارشی کردن سایت های خود را در هر صورت می دهد.
وردپرس هنگامی که به عنوان یک ابزار وبلاگ نویسی در نظر گرفته شد و به سرعت تبدیل به یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) برای طراحان و آژانس های حرفه ای وب شده است که در میلیون ها سایت در سراسر جهان استفاده می شود. طراحی سایت با وردپرس یکی از cms محبوب که تاکنون بیش از۸۰میلیون سایت با ورد پرس طراحی شده است.
همچنین از بین ۱۰۰ وبلاگ اول دنیا ۴۸ عدد رو مدیریت می کند.
وردپرس به ۴۰ زبان برتر دنیا ترجمه شده از جمله زبان شیرین فارسی .
یکی از مهمترین نقاط قوت طراحی سایت با وردپرس سئو و بهینه سازی سایت می باشد.وردپرس به صورت منظم به‌روزرسانی می‌شود و اشکالات امنیتی را برطرف می‌کند در نتیجه ضریب امنیت در سایت‌های وردپرسی بالاترمی رود.
سئو سایت های وردپرسی سریع تر و قدرتمندتر بوده.
سازگاری بیشتری با الگوریتم های موتور های جستجو دارد.
وردپرس بر اساس وبلاگ طراحی شده .
سایت های وردپرس برای سایت های بزرگ و پیچیده طراحی نشده است.
طراحی سایت با وردپرس برای سایت های خبری ,فروشگاهی, پزشکی, املاک,شخصی کاربرد دارد.

 

طراحی سایت وردپرس

 

ما قالب مورد نظر شما را طراحی و به وردپرس تبدیل می کنیم به صورت سفارشی و اختصاصی میتوانید یک وب سایت مناسب داشته باشید.

در حالی که از تکنولوژی روز و کدنیسی پیشرفته استفاده می کنیم تا با ارائه طراحی و توسعه وب سایت وردپرس که شامل نام تجاری، بهینه سازی موتور جستجو و …تا به شما کمک کنیم بهتر مورد توجه قرار بگیرید.

ما می خواهیم کمک کنیم که شما یک تحول دیجیتالی را که بر روی مشتری شما متمرکز شده را تجربه کنید و به این ترتیب درآمد به سازمان شما کمک کنیم.
از طریق یک وب سایت ساده بروشور به یک راه حل پیشرفته تجارت الکترونیک با یک وب سایت مجتمع یا عضویت، ما می توانیم راه حل نهایی برای دستیابی به اهداف و اهداف بازاریابی خود را ایجاد کنیم.

اگر میخواهید منحصر به فرد باشید ما یک راه حل سفارشی را ایجاد خواهیم کرد تا بتوانید انواع پست های سفارشی، طبقه بندی ها، API ها و / یا پلاگین هایی را که مخصوصا برای الزامات پروژه شما طراحی شده و کد گذاری شده باشند.

 

دلایل طراحی سایت وردپرس

 

1 – دلایل انتخاب طراحی سایت با وردپرس : محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در سراسر جهان است و توسط شرکت های بزرگ، شرکت های کوچک و میلیون ها وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد.

 

2 – طراحی سایت با وردپرس بسیار آسان است و نیازی به تجربه برنامه نویسی یا دانش و تخصصی ندارد.

 

3- وردپرس کاملا داینامیک طراحی شده و فقط یک برنامه وب نیست، بلکه یک پلتفرم قدرتمند محتوای انتشار است.

 

4 – وردپرس به طور معمول یک نسخه جدید با به روز رسانی های امنیتی، رفع اشکالات و پیشرفت های ساخته شده را بعد از چند ماه منتشر می کند. پشتیبانی کاربران از وردپرس

 

5 – وردپرس توسط هزاران نفر از کاربران و صدها نفراز توسعه دهندگان وب به طور مداوم در بهبود و اصلاح نرم افزار کار می کنند.این بدان معنی است که هر زمان که نسخه های جدید منتشر می شوند، اکثر اشکالات، خطاها، چالش ها و آسیب پذیری ها به سرعت برداشته می شوند و سپس در نسخه بعدی قرار می گیرند.

 

6– وردپرس به شما امکان می دهد تا رسانه ها، تصاویر، فیلم ها، موسیقی، صوتی و اسناد را به محتوای خود اضافه و سازماندهی کنید…

 

7 - وردپرس به طور خودکار وقتی شروع به تایپ می کنید کار شما را ذخیره می کند،بنابراین اگر کامپیوتر شما به هر دلیلی مشکلی به وجود بیاید هیچ کدام از مطالب شما را از دست نمی رود. امنیت در وردپرس.

 

8 -یکی از مهمترین دلایل انتخاب طراحی سایت با وردپرس چند سطح حفاظت از رمز عبور را برای سایت و محتوای شما فراهم می کند.شما می توانید از پست های منحصر به فرد و یا فقط بخش هایی از مطالب خود را از مشاهده عمومی محافظت کنید یا حتی محتوای خود را کاملا خصوصی و تنها برای نویسندگان، اعضا یا کاربران ثبت نام شده اختصاص دهید. جستجوی پیشرفته در وردپرس.

 

9 - وردپرس دارای یک تابع جستجوی داخلی قدرتمند است که به بازدیدکنندگان سایت شما اجازه می دهد تا سریعا مطالب مربوطه مورد نظر خود را پیدا کنند و می توانید از موتور جستجوی خارجی مانند Google استفاده کنید.

 

10 - یکی دیگر از دلایل انتخابطراحی سایت با وردپرس این است که بیش از 70 زبان مختلف ترجمه شده است و شما می توانید یک سایت ایجاد کنید که برای یک مخاطب
بین المللی با زبان انتخابی شما ارائه شده است.

 

11 - وردپرس با استفاده از کشیدن و رها کردن متن و عکس و... به شما در مدیریت و کاملا سفارشی کردن در هر جنبه ای از سایت خود به صورت کاملا پویا در صفحات شخصی شما استفاده می کند. 12 - وردپرس به شما
اجازه می دهد چندین کاربر را در سایت خود اختصاص دهید و نقش های مختلف و امتیازات هر یک از کاربران خود را تعریف کنید. کاربران میتوانند مطالب خود را در سایت منتشر کنند یا نیاز به ارائه مطالب برای بررسی و تایید توسط مدیر سایت یا سایر کاربران قبل از انتشار قرار دهند. دلایل انتخاب طراحی سایت با وردپرس.

 

13 - کدمنبع وردپرس باز و شفاف است و کد های خود را به صورت آزاد در دسترس قرار می دهد تا هر کسی بی تواند از کد برای ساخت برنامه های جدید و بهبود هر ویژگی موجود در نرم افزار استفاده کند. اضافه کردن به این واقعیت است که وردپرس توسط یک جامعه اختصاص داده شده از توسعه دهندگان حرفه ای، دانشگاهیان و علاقه مندان ساخته شده است، و شما یک پلت فرم آنلاین انتشار قدرتمند باچرخه توسعه سریع، به روز رسانی های مکرر، که همیشه به روز،بدون هزینه های صدور مجوز یا هزینه های مستقیم و حمایت مداوم از یک جامعه بین المللی از توسعه دهندگان حرفه ای. پنل مدیریتی در وردپرس.

 

14 - یکیدیگر از دلایل انتخاب طراحی سایت با وردپرس به شما امکان کنترل یک یا هزاران سایت وردپرس را از یک پانل مدیریت میدهد و درحال حاضر برای مدیریت بیش از 20 میلیون سایت در WordPress.com و سایتهای جهانی مثل CNN و نیویورک تایمز و همچنین سایتهای فردی در شبکهها، سازمانها و دانشگاه ها. تکنولوژی استفاده چند سایت به شما اجازه می دهد تا هر یک از کاربر یک کنترل کامل
اداری بر روی سایت خود را بدون هیچ گونه نگرانی امنیتی داشته باشد. هر سایت همچنین می تواند طراحی خود (تم)، قابلیت های فردی (با استفاده از پلاگین ها) داشته باشد و کاربران خود را مدیریت کند. مدیران می توانند سیاست های شبکه را اجرا کنند و امنیت، پلاگین و به روز رسانی تم ها را با یک کلیک از یک مکان مرکزی اجرا کنند.

 

15 - وردپرس برای ایجاد صفحات سایت شما به صورت پویا استفاده می کند. شما به طور کامل می توانید نحوه ارائه مطالب خود را کنترل کنید، بنابراین، به سادگی با ویرایش قالب های سایت خود (یا استخدام افرادی با دانش پایه از پی اچ پی برای انجام این کار برای شما) استفاده کنید. امنیت در طراحی سایت با وردپرس.

 

16 - وردپرس کاملا پایدار، امن و قوی است از آنجایی که وردپرس دارای تعداد بسیار گسترده ای از کاربر در میلیون ها نفر و یک جامعه مجازی اختصاصی است، آسیب پذیری ها به سرعت کشف می شوند و تکه ها توسعه یافته و اغلب توسط یک تیم امنیتی اختصاص یافته در عرض چند ساعت پس از گزارش منتشر می شوند. به روز رسانی در وردپرس.

 

17- وردپرس دارای یک سیستم به روز رسانی هسته ای یکپارچه است که به این معنی است که کدها با کلیک یک دکمه ماوس مستقر میشوند.علاوه بر این، وردپرس تمام ورودی های کاربر را پاکسازی می کند، دسترسی URL را محدود می کند، سیستم مجوز کاربر گسترده ای دارد و هرگز رمزهای عبور را در یک قالب رمزگذاری نمی کند. از آنجا که وردپرس یک گزینه میزبانی را ارائه می دهد (در سایت وردپرس)
می تواند از 20 میلیون کاربر سایت به عنوان آزمایش کننده های قبل از انتشار نسخه جدید استفاده کند، بنابراین وقتی نسخه های جدید منتشر می شوند، کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که نسخه جدید کاملا پایدار است.
انعطاف پذیری در وردپرس.

 

18 - وردپرس بسیار انعطاف پذیر و سازگار است. برنامه اصلی WordPress براساس API های گسترده خود (Application Program Interface) متکی است. و به شما اجازه می دهد تا توسعه دهندگان به سرعت و موثر تغییر و سفارشی کردن برنامه ها با توجه به نیازهای منحصر به فرد خود کمک می کند.

 

19 - وردپرس باعثنصب، ارتقا و نگهداری نرم افزار ساده و آسان می شود. وردپرس در هر زمان نرم افزار، پلاگین ها و تم ها را به روزرسانی می کند و همیشه شما را مطلع می کند و می توانید با یک کلیک آن را به روز کنید.

 


20 - وردپرس به شما اجازه می دهد تا مشخص کنید کدام تگ های HTML که کاربران می توانند هنگام ارسال محتوا در سایت خود مجاز به اضافه کردن باشند. وردپرس همچنین یک لیست پیش فرض ساخته شده را در تگ های امن به ایمیلی که کاربران می توانند در نظرات و پست های خود اضافه کنند را فراهم می کند، به طوری که امنیت اطلاعات یا سرور توسط کاربران مخرب به خطر نمی افتد. استفاده از استاندارد W3C در وردپرس

 

21 - یکی دیگر از دلایل انتخاب طراحی سایت با وردپرس کد وردپرس به طور کامل با استانداردهای W3C سازگار است W3Cیک جامعه بین المللی است که استانداردهای باز را برای تضمین رشد بلندمدت وب توسعه می دهد. سازگاری با استانداردها نه تنها برای قابلیت همکاری با مرورگرهای اینترنتی مهم است، بلکه همچنین سازگاری پیش رو با ابزار و تکنولوژی های آینده را نیز تضمین می
کند.

 

22 - وردپرس خیلی بیشتر از یک ابزار وبلاگ نویسی است. وردپرس تکنولوژی مدیریت محتوای توزیع شده (CMS) در جهان امروز است و برای میلیونها وبسایت مبتنی بر تجاری استفاده می شود. در حقیقت بسیاری از سایت هایی که شما در حال حاضر بازدید از انها هستبد توسط وردپرس طراحی شده اند. استفاده RSS برای اشتراک گذاری در وردپرس

 

23 - یکی دیگر از دلایل انتخاب طراحی سایت با وردپرس وردپرس باعث می شود که کاربران برای اشتراک با مطالب خود با استفاده از RSS آسان شوند. RSS مخفف یاهو واقعا ساده است و وردپرس به طور کامل از پروتکل هایی مانند RSS 1.0 (RDF)، RSS 2.0 و ATOM پشتیبانی می کند. تقریبا هر صفحه ای که در سایت شما وجود دارد، یک فید مرتبط با آن دارد که خوانندگان شما می توانند به اشتراک بگذارند (مثلا آخرین پست ها، دسته ها، نظرات و غیره). وردپرس همچنین به طور کامل از RSS 2.0 با محوطه پشتیبانی میکند، که به شما اجازه می دهد فایل های mp3 مانند پادکست ها را به RSS های خود اضافه کنید.

 

طراحی قالب وردپرس

 

طراحی قالب وردپرس حرفه ای و اختصاصی یکی از عوامل پیشرفت و دیده شدن سایت شما می باشد ممکن است متوجه شوید که بسیاری از سایتهای وردپرس دارای پوسته های مختلف برای صفحات مختلف هستند.طراحی قالب وردپرس به شما اجازه می دهد طرح های مختلف را با صفحات منظم در WordPress داشته باشید.
طراحی قالب های وردپرس ما با استفاده از بهترین شیوه ها و استانداردهای برنامه نویسی طراحی شده اند ما همیشه تم های خود را سریع، امن,زیبا و بدون نفوذ نگه می داریم.

با استفاده از قابلیت های ساخته شده تا جایی که امکان دارد تم های ما با محیط کاربرپسند برای استفاده و سفارشی سازی طراحی میشوند امکانات مورد نظر را با گرافیک جذاب و کاربر پسند برای سایت شما طراحی می کنیم.
هر یک از تم های ما برای یک هدف خاص طراحی شده و هدف آن بهترین بودن در این زمینه است.
تم های ما با کد بهینه و کوتاه، اسکریپت های کوچک، قالب بندی تمیز و توضیحات توصیفی برای سفارشی سازی آسان توسعه می دهیم.
طراحی قالب وردپرس با استفاده از استاندارد ها و تکنولوژی های روز دنیا به همراه ایده و خلاقیت در قالب طراحی شده سایت شما را با دیگر سایت های دیگر متمایز می کند.

 

طراحی قالب وردپرس ما

 

سرعت بارگذاری بالا
یکی ازمهمترین ویژگی های هر قالب وردپرس سرعت بارگذاری آن است .
رسپانسیو بودن برای انواع کامپیوتر, لپ تاپ,تبلت , موبایل
یکی دیگر از مهمترین مواردی که سایت های امروزی از آن پشتیبانی می کنند حالت رسپانسیو بودن , قالب وردپرسی باید قابلیت پاسخگو بودن برای نمایش سایت در انواع دستگاههاست قالب های وردپرس با تکنولوژی جدید دنیای وب طراحی شده و قابلیت نمایش در انواع دستگاهها را دارد.

پس کاربران و مشتریان سایت شما با انواع دستگاههای که در اختیار دارن به راحتی می توانند فونت ها عکس ها مطالب و…. را در اندازه دستگاه مورد نظر خود ببینند.
پشتیبانی از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس
اگر زمینه فعالیت سایت شما به گونه ای باشد که نیاز به راه اندازی یک فروشگاه باشد با استفاده از پلاگین قدرتمند فروشگاه ساز ووکامرس این امکان رو به شما میدهیم تا به راحتی در کنار سایت های تجاری , شرکتی , شخصی و … یک فروشگاه اینترنتی نیز راه اندازی کنید.
قالب های طراحی شده توسط ما کاملا با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس سازگاری دارند.

 

بهینه سازی قالب وردپرس

 

یکی از مهمترین ویژگی های یک قالب سئو و بهینه سازی آن می باشد , یک سایت با توجه به الگریتم های گوگل,یاهو و بینگ بهینه می شود تا در جست و جو بالاتر ازاز سایت های دیگر قرار بگیرد.
دارای گالری پیشرفته و بهینه سازی گالری وردپرس
ما با استفاده از jquery و css3 یک گالری زیبا به قالب اضافه کرده ایم همچنین گالری وردپرس را بدون هیچ افزونه ای و با کد نویسی css3 تغییر داده ایم .

پشتیبانی از ابزارک های ورپرس با قابلیت ایجاد سایدبار اختصاصی برای هر قالب با کد نویسی جدید و پیشرفته

قابلیت ایجاد افکت های زیبا و به روز در منو , فوتر , متن و تصویر با css3 و jquery
پشتیبانی از تمام افزونه های وردپرس

پشتیبانی از زبان شیرین فارسی و کاملا راست چین شده
سازگاری قالب با تمامی مرورگر ها در صورت درخواست مشتری


 

 

 

طراحی وب سایت  - قیمت طراحی سایت  - قیمت بهینه سازی سایت - تبدیل عکس سفارشی به وب سایت - طراحی سایت سفارشی -  طراحی سایت یک صفحه ای - طراحی سایت ارزان

لطفا نظر خود را وارد کنید

نظرات دوستان عزیز ما

بهمن سرشار

  • 5 December 2016

فارغ‌التحصیل رشته‌ی مهندسی‌ کامپیوتر، فعال در زمینه‌ی برنامه نویسی تحت وب 3 سال مشغول طراحی سایت هستم چنانچه سوالی در مورد طراحی سایت دارید، حتماً در قسمت نظرات آن را مطرح کنید.

تمام حقوق این سایت و مطالب منتشر شده در آن برای سایت وب هانا محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.