شبکه های اجتماعی : 09010909522

دلایل انتخاب طراحی سایت با وردپرس

1 – دلایل انتخاب طراحی سایت با وردپرس : محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در سراسر جهان است و توسط شرکت های بزرگ، شرکت های کوچک و میلیون ها وب سایت مورد استفاده قرار می گیرید.
2 – طراحی سایت با وردپرس بسیار آسان است و نیازی به تجربه برنامه نویسی یا دانش و تخصصی ندارد.
3- وردپرس کاملا داینامیک طراحی شده و فقط یک برنامه وب نیست، بلکه یک پلتفرم قدرتمند محتوای انتشار است.
4 – وردپرس به طور معمول یک نسخه جدید با به روز رسانی های امنیتی، رفع اشکالات و پیشرفت های ساخته شده را بعد از چند ماه منتشر می کند.

پشتیبانی کاربران از وردپرس

5 – وردپرس توسط هزاران نفر از کاربران و صدها نفر از توسعه دهندگان وب به طور مداوم در بهبود و اصلاح نرم افزار کار می کنند. این بدان معنی است که هر زمان که نسخه های جدید منتشر می شوند، اکثر اشکالات، خطاها، چالش ها و آسیب پذیری ها به سرعت برداشته می شوند و سپس در نسخه بعدی قرار می گیرند.

6 – وردپرس به شما امکان می دهد تا رسانه ها، تصاویر، فیلم ها، موسیقی، صوتی و اسناد را به محتوای خود اضافه و سازماندهی کنید…
7 – وردپرس به طور خودکار وقتی شروع به تایپ می کنید کار شما را ذخیره می کند،بنابراین اگر کامپیوتر شما به هر دلیلی مشکلی به وجود بیاید هیچ کدام از مطالب شما را از دست نمی رود.

امنیت در وردپرس

8 – یکی از مهمترین دلایل انتخاب طراحی سایت با وردپرس چند سطح حفاظت از رمز عبور را برای سایت و محتوای شما فراهم می کند. شما می توانید از پست های منحصر به فرد و یا فقط بخش هایی از مطالب خود را از مشاهده عمومی محافظت کنید یا حتی محتوای خود را کاملا خصوصی و تنها برای نویسندگان، اعضا یا کاربران ثبت نام شده اختصاص دهید.

جستجوی پیشرفته در وردپرس

9 – وردپرس دارای یک تابع جستجوی داخلی قدرتمند است که به بازدیدکنندگان سایت شما اجازه می دهد تا سریعا مطالب مربوطه مورد نظر خود را پیدا کنند و می توانید از موتور جستجوی خارجی مانند Google استفاده کنید.

10 – یکی دیگر از دلایل انتخاب طراحی سایت با وردپرس این است که بیش از 70 زبان مختلف ترجمه شده است و شما می توانید یک سایت ایجاد کنید که برای یک مخاطب بین المللی با زبان انتخابی شما ارائه شده است.

11 – وردپرس با استفاده از کشیدن و رها کردن متن و عکس و… به شما در مدیریت و کاملا سفارشی کردن در هر جنبه ای از سایت خود به صورت کاملا پویا در صفحات شخصی شما استفاده می کند.
12 – وردپرس به شما اجازه می دهد چندین کاربر را در سایت خود اختصاص دهید و نقش های مختلف و امتیازات هر یک از کاربران خود را تعریف کنید.
کاربران میتوانند مطالب خود را در سایت منتشر کنند یا نیاز به ارائه مطالب برای بررسی و تایید توسط مدیر سایت یا سایر کاربران قبل از انتشار قرار دهند.

دلایل انتخاب طراحی سایت با وردپرس

13 – کد منبع وردپرس باز و شفاف است و کد های خود را به صورت آزاد در دسترس قرار می دهد تا هر کسی بی تواند از کد برای ساخت برنامه های جدید و بهبود هر ویژگی موجود در نرم افزار استفاده کند.
اضافه کردن به این واقعیت است که وردپرس توسط یک جامعه اختصاص داده شده از توسعه دهندگان حرفه ای، دانشگاهیان و علاقه مندان ساخته شده است، و شما یک پلت فرم آنلاین انتشار قدرتمند با چرخه توسعه سریع، به روز رسانی های مکرر، که همیشه به روز،بدون هزینه های صدور مجوز یا هزینه های مستقیم و حمایت مداوم از یک جامعه بین المللی از توسعه دهندگان حرفه ای.

پنل مدیریتی در وردپرس

14 – یکی دیگر از دلایل انتخاب طراحی سایت با وردپرس به شما امکان کنترل یک یا هزاران سایت وردپرس را از یک پانل مدیریت میدهد و در حال حاضر برای مدیریت بیش از 20 میلیون سایت در WordPress.com و سایتهای جهانی مثل CNN و نیویورک تایمز و همچنین سایتهای فردی در شبکهها، سازمانها و دانشگاه ها. تکنولوژی استفاده چند سایت به شما اجازه می دهد تا هر یک از کاربر یک کنترل کامل اداری بر روی سایت خود را بدون هیچ گونه نگرانی امنیتی داشته باشد.

هر سایت همچنین می تواند طراحی خود (تم)، قابلیت های فردی (با استفاده از پلاگین ها) داشته باشد و کاربران خود را مدیریت کند. مدیران می توانند سیاست های شبکه را اجرا کنند و امنیت، پلاگین و به روز رسانی تم ها را با یک کلیک از یک مکان مرکزی اجرا کنند.
15 – وردپرس از قالب های طراحی شده برای ایجاد صفحات سایت شما به صورت پویا استفاده می کند. شما به طور کامل می توانید نحوه ارائه مطالب خود را کنترل کنید، بنابراین، به سادگی با ویرایش قالب های سایت خود (یا استخدام افرادی با دانش پایه از پی اچ پی برای انجام این کار برای شما) استفاده کنید.

امنیت در طراحی سایت با وردپرس

16 – وردپرس کاملا پایدار، امن و قوی است از آنجایی که وردپرس دارای تعداد بسیار گسترده ای از کاربر در میلیون ها نفر و یک جامعه مجازی اختصاصی است، آسیب پذیری ها به سرعت کشف می شوند و تکه ها توسعه یافته و اغلب توسط یک تیم امنیتی اختصاص یافته در عرض چند ساعت پس از گزارش منتشر می شوند.

به روز رسانی در وردپرس

17 – وردپرس دارای یک سیستم به روز رسانی هسته ای یکپارچه است که به این معنی است که کدها با کلیک یک دکمه ماوس مستقر می شوند. علاوه بر این، وردپرس تمام ورودی های کاربر را پاکسازی می کند، دسترسی URL را محدود می کند، سیستم مجوز کاربر گسترده ای دارد و هرگز رمزهای عبور را در یک قالب رمزگذاری نمی کند. از آنجا که وردپرس یک گزینه میزبانی را ارائه می دهد (در سایت وردپرس) می تواند از 20 میلیون کاربر سایت به عنوان آزمایش کننده های قبل از انتشار نسخه جدید استفاده کند، بنابراین وقتی نسخه های جدید منتشر می شوند، کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که نسخه جدید کاملا پایدار است.

انعطاف پذیری در وردپرس

18 – وردپرس بسیار انعطاف پذیر و سازگار است. برنامه اصلی WordPress براساس API های گسترده خود (Application Program Interface) متکی است. و به شما اجازه می دهد تا توسعه دهندگان به سرعت و موثر تغییر و سفارشی کردن برنامه ها با توجه به نیازهای منحصر به فرد خود کمک می کند.
19 – وردپرس باعث نصب، ارتقا و نگهداری نرم افزار ساده و آسان می شود. وردپرس در هر زمان نرم افزار، پلاگین ها و تم ها را به روزرسانی می کند و همیشه شما را مطلع می کند و می توانید با یک کلیک آن را به روز کنید.

20 – وردپرس به شما اجازه می دهد تا مشخص کنید کدام تگ های HTML که کاربران می توانند هنگام ارسال محتوا در سایت خود مجاز به اضافه کردن باشند. وردپرس همچنین یک لیست پیش فرض ساخته شده را در تگ های امن به ایمیلی که کاربران می توانند در نظرات و پست های خود اضافه کنند را فراهم می کند، به طوری که امنیت اطلاعات یا سرور توسط کاربران مخرب به خطر نمی افتد.

استفاده از استاندارد W3C در وردپرس

21 – یکی دیگر از دلایل انتخاب طراحی سایت با وردپرس کد وردپرس به طور کامل با استانداردهای W3C سازگار است W3Cیک جامعه بین المللی است که استانداردهای باز را برای تضمین رشد بلندمدت وب توسعه می دهد. سازگاری با استانداردها نه تنها برای قابلیت همکاری با مرورگرهای اینترنتی مهم است، بلکه همچنین سازگاری پیش رو با ابزار و تکنولوژی های آینده را نیز تضمین می کند.

22 – وردپرس خیلی بیشتر از یک ابزار وبلاگ نویسی است. وردپرس تکنولوژی مدیریت محتوای توزیع شده (CMS) در جهان امروز است و برای میلیونها وبسایت مبتنی بر تجاری استفاده می شود. در حقیقت بسیاری از سایت هایی که شما در حال حاضر بازدید از انها هستبد توسط وردپرس طراحی شده اند.

استفاده RSS برای اشتراک گذاری در وردپرس

23 – یکی دیگر از دلایل انتخاب طراحی سایت با وردپرس وردپرس باعث می شود که کاربران برای اشتراک با مطالب خود با استفاده از RSS آسان شوند. RSS مخفف یاهو واقعا ساده است و وردپرس به طور کامل از پروتکل هایی مانند RSS 1.0 (RDF)، RSS 2.0 و ATOM پشتیبانی می کند. تقریبا هر صفحه ای که در سایت شما وجود دارد، یک فید مرتبط با آن دارد که خوانندگان شما می توانند به اشتراک بگذارند (مثلا آخرین پست ها، دسته ها، نظرات و غیره). وردپرس همچنین به طور کامل از RSS 2.0 با محوطه پشتیبانی می کند، که به شما اجازه می دهد فایل های mp3 مانند پادکست ها را به RSS های خود اضافه کنید.

ارتباط آسان فرم زیر را پر و ارسال کنید

موضوع درخواست را وارد کنید
نام خانوادگی خود را وارد کنید
شماره خود را وارد کنید
درخواست خود را وارد کنید
درخواست شما در حال ارسال می باشید.. درخواست شما با موفقیت ثب شد کمتر از 24 ساعت جواب شما را میدهیم با تشکر از شما درخواست شما ارسال نشد لطفا دباره تلاش کنید!

با ما در ارتباط باشید

طراحی سایت وب هانا

آدرس : خیابان ولیعصر تقاطع ولیعصر طالقانی پاساژ تخت جمشید طبقه سوم واحد 30

تلفن : 66977658 - 021 داخلی 102

شبکه های اجتماعی تلگرام واتساپ سروش : 09010909522

تمام حقوق این سایت و مطالب منتشر شده در آن برای سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد طراحی سایت وب هانا