شبکه های اجتماعی : 09010909522

بهینه سازی ویدئو سایت

بهینه سازی ویدئو سایت

بهینه سازی ویدئو سایت به ما کمک میکند تا فیلم مورد نظرمان را در صفحات اول گوگل یوتیوب و آپارات قرار بگیرند, در حال حاضر ما نمی توانیم بدون تماشای ویدئویی اینترنت را مرور کنیم و همه ما در جیب های ما تلفن های همراه داریم که توانایی فیلم برداری با کیفیت بالا را در هر جای دنیا دارند.
سئو و بهینه سازی ویدئو سایت شما برای نشان دادن و رتبه بندی در صفحات نتایج موتور جستجو برای جستجو کلمات کلیدی مرتبط است. استراتژی های بهینه سازی ویدئو سایت زیادی وجود دارد تا ویدیوهای شما شانس بیشتری برای رتبه بندی داشته باشند.
یوتیوب محبوب ترین شبکه اشتراک گذاری در سطح جهانی برای اشتراک ویدئو استفاده می شود ههمچنین سه تا چهار میلیارد جستجو از یوتیوب در هر ماه وجود دارد.
رتبه بندی ویدئوی شما در جستجوی جهانی بسیار برای وب سایت شما مفید است همپنین نحوه تمرکز ویدیویی و رتبه بندی آن برای درخواستهای مرتبط با ویدئو ارتباط دارد.

افزایش رتبه ویدئو در گوگل

انتخاب پلت فرم میزبانی ویدیو

انتخاب پلت فرم میزبانی ویدیو شما باید دلایل اینکه چرا شما فیلم ها را رتبه بندی می کنید را در نظر بگیرید. آیا شما ویدیو خود را بهینه سازی کرده اید تا ترافیک سایت و رهبری جدید کسب کنید؟ آیا هدف شما رهبری تفکر عمومی و آگاهی از نام تجاری است؟
اگر شما کمتر در مورد گرفتن ترافیک در وب سایت خود و بیشتر بر آگاهی عمومی برند متمرکز هستید، یوتیوب و آپارات ممکن است گزینه ای خوبی باشند.
چیزی که با سیستم عامل های این طبیعت در صورتی که پس از نمایش ویدئو شما، بیشتر ترافیک به جای وب سایت شما به آنها می رسد. این می تواند بازدیدکنندگان سایت شما را در دریا از ترافیک رقابت را از دست بدهند.

بهینه سازی توضیحات ویدئو

همانطور که از طریق شبکه های اجتماعی خود پیمایش میکنید، احتمالا ویدیوهای چندگانه با زیرنویسها در کنار ویدیو مشاهده خواهید کرد، بنابراین شما قادر به دیدن آن هستید، متن که با ویدیوی شما مرتبط است، که باعث شناخته شدن فیلم می شود.
رونوشت های ویدئویی نه تنها ویدیوهای شما را برای مخاطبان بزرگتر قابل دسترسی می سازند، بلکه از طریق متن های اضافی در صفحه، ویدیوهای شما را از بین می برد.

 رونویسی ویدئو 

بهینه سازی ویدئو سایت در رونوشت ها به صورت کپی صفحه عمل می کنند.این متن قابل تنظیم است که بدین معنی است که شما می توانید برای نمایش بیشتر رتبه بندی کنید.
همچنین توجه بیشتری به رونوشت های متناسب با زمانی که ویدیو طولانی تر و تمرکز اصلی صفحه است، زیرا در این موارد رونوشت ها تاثیر بیشتری بر رتبه بندی خواهند داشت.

انتخاب تصویر بند انگشتی

کوچکترین تصویر ویدیویی یکی از اولین مواردی است که کاربران متوجه آن می شوند و ممکن است بر تصمیم آنها تأثیر بگذارد که آیا واقعا روی ویدیو کلیک می کنند.
تصویر بند انگشتی ویدیو این است که جستجوگر وقتی ویدیو شما را نمایه می کند، نشان می دهد، بنابراین نقش مهمی در اینست که آیا افراد روی آن کلیک می کنند.
شما میخواهید تصویر کوچک خود را که مشابه آنچه در مورد پوشش یک کتاب یا صفحه اصلی به وب سایت شما لازم قانع کننده  و مرتب است, با استفاده از تصاویر کوچک می تواند تاثیر فوق العاده ای داشته باشد.
تصویر کوچک شما بسیار مهم تر از عنوان شما است، زیرا تعیین می کند که آیا افراد بر روی آنها کلیک می کنند یا خیر.

بهینه سازی عنوان ویدئو

همانطور که آنها برای پست بلاگ انجام می دهند، عنوان و توضیحات متشکل از یک عامل در فیلم های رتبه بندی بهینه سازی ویدئو سایت کمک می کند. زمان صرفه جویی در یک عنوان و توضیحات مربوط به ویدئو جذاب ,تحقیقات کلیدی را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی که افراد در جستجوی آن هستند را هدف قرار می دهند.
فقط عنوان و توضیحات را با بارهای کلمات کلیدی سوق ندهید. به جای آن از خودتان بپرسید: آیا این قابل کلیک است؟ آیا جالب است؟ اطمینان حاصل کنید که بقیه صفحه شما مربوط به ویدئو و بهینه شده برای جستجوگرها است.

بهینه سازی کلمات کلیدی ویدئو

تحقیقات کلید واژه ممکن است در بهینه سازی ویدئو سایت اتفاق بیافتد و ممکن است به شما در یافتن محتوای مناسب برای مخاطبان مورد نظر کمک کند.
آیا یک کلمه کلیدی خاص یا عبارت وجود دارد که می تواند به نتایج بهتر منجر شود؟ بهترین روش برای توصیف ویدیوی شما چیست؟
احساس رایگان برای آزمایش با کلمات کلیدی مختلف و همیشه به یاد داشته باشید برای ایجاد محتوای توصیفی، همچنین قابل خواندن به هر دو مخاطب خود، بلکه به موتورهای جستجو  کمک می کند.
محتوای اشتراکی را ایجاد کنید
این فقط در مورد ایجاد یک ویدیو تعاملی نیست، بلکه در مورد تولید محتوا که مخاطبان شما قدردانی می کنند.
محتوا “اشتراک” منحصر به فرد، خلاق و ارزش برای مخاطبان مورد نظر خود را، به اشتراک گذاری آسان تر و رسیدن به بزرگتر.
این کیفیت محتوایی است که ویدیوتان را از بقیه جدا می کند و همچنین تماس صحیح به عمل ممکن است بر قدرت سایت شما، با لینک ها و اشاره های جدید تاثیر بگذارد.

اضافه کردن رونوشت ویدئو

نسخه کامل ویدیویی نسخه کتبی ویدیوی شماست و میتواند بسیار مفید باشد، اگرچه شامل استفاده درست از کلمات کلیدی و کمک به موتورهای جستجو برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محتوای شما می باشد.
شما می توانید یک رونوشت را به قسمت صوتی ویدیو خود اضافه کنید، یا شما همچنین می توانید آن را به جعبه توضیح همراه با HTML صفحه اضافه کنید. این نه تنها به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای شما را کشف کنند، بلکه خوانندگان نیز ممکن است یک تصویر کلی از ویدیو شما را ترجیح دهند.

ایجاد یک نقشه سایت ویدئوی

یک نقشه سایت ویدئویی اطلاعاتی در مورد محتوای ویدئوی شما را فراهم می کند و اطلاعاتی را که موتورهای جستجو نیاز به دریافت تصویر واضح تر از متن آن ارائه می دهد را فراهم می کند.

Sitemap ویدئویی راه دیگری برای ارائه عنوان ویدئو، توضیحات، موضوع، مدت زمان است و حتی ممکن است جزئیات دقیق تر مانند نشانه های محدودیت های کشور، تاریخ انقضا، محدودیت های پلتفرم یا جریان های زنده ارائه دهد.

پیش نمایش ویدئو

راه های زیادی برای استفاده از یک ویدیو موجود وجود دارد و این ممکن است “طول عمر” و دسترسی آن را گسترش دهد.
به عنوان مثال، شما می توانید ویدیوی 10 دقیقه ای را در سایت خود ایجاد کنید، راهنمایی هایی در مورد ویدیو SEO ارائه دهید. هدف شما این است که این صفحه را به رتبه بندی فشار دهید و آگاهی و ترافیک را به سایت خود افزایش دهید.
به جای اینکه به سادگی صفحه خاصی را تبلیغ کنید، که باید هر چه زودتر انجام دهید، می توانید یک پیش نمایش از این ویدیو را به صفحه فیس بوک خود بفرستید، به عنوان مثال، مخاطبان خود را برای جزئیات بیشتر به سایت خود منتقل کنید.
علاوه بر این، شما می توانید یک نمایش اسلاید یا ویدیوهای کوتاهتر ایجاد کنید، که همه منجر به منبع اصلی محتوای سایت شما می شود.
این یک فرصت عالی برای رسیدن به مخاطبان گسترده و ترویج محتوا اصلی شما است، به شما کمک می کند صفحات خود را در جالب ترین و مناسب تر کشف کنید.

امکان اشتراک گذاری ویدئو

اگر کاربران بخواهند ویدئوی خود را به سایت خود یا وبلاگ خود قرار دهید، به این معنی است که آنها آن را به اندازه کافی دوست دارند تا آن را در صفحه خود قرار دهند این در حال حاضر یک پیروزی برای محتوای شماست و ممکن است به افزایش رتبه صفحه منجر شود.
بنابراین، مخاطبان خود را برای جاسازی ویدیو خود آسان تر می کند، زیرا شما لینک های ورودی بیشتری را برای کمک به تلاش های SEO خود به دست می آورید.

استفاده از شبکه های اجتماعی

نگران نباشید محتوای خود را تا آنجا که ممکن است به تمام کانال های مربوطه ارتقاء دهید، زیرا این بهترین راه برای انتشار کلمه در مورد آن و رسیدن به مخاطبان مناسب است.
این ممکن است به بینندگان بیشتر، لینک های جدید، ترافیک بزرگتر و البته، موقعیت بهترمنجر شود.
احساس رایگان برای رسیدن به افرادی که ممکن است محتوای شما را جذاب و یا حتی برای استفاده از شبکه خود به منظور تبلیغ آن مطابقت داشته باشد.
حتی ارتقاء پرداختی ممکن است مفید باشد، اگر فکر می کنید این می تواند به اهداف شما کمک کند.
مسئولیت اجتماعی نمی تواند نادیده گرفته شود و در حقیقت، ممکن است یک راه عالی برای افزایش تلاش های جستجوگر ویدیو شما باشد.
روش های متعددی برای درخواست بهینه سازی جستجو برای محتوای ویدیوی خود وجود دارد، اما این بار دیگر به عنوان نقطه شروع برای استراتژی شما به کیفیت می رسد.
این محتوای واقعی است که توجه مخاطبان را جذب می کند و بهینه سازی آن می تواند اطمینان حاصل کند.
هنگامی که محتوای مرتبط با کیفیت بالا را ایجاد می کنید، زمان آن است که از نکات فوق استفاده کنید تا پیام خود را متوجه شوید.

ارتباط آسان فرم زیر را پر و ارسال کنید

موضوع درخواست را وارد کنید
نام خانوادگی خود را وارد کنید
شماره خود را وارد کنید
درخواست خود را وارد کنید
درخواست شما در حال ارسال می باشید.. درخواست شما با موفقیت ثب شد کمتر از 24 ساعت جواب شما را میدهیم با تشکر از شما درخواست شما ارسال نشد لطفا دباره تلاش کنید!

با ما در ارتباط باشید

طراحی سایت وب هانا

آدرس : خیابان ولیعصر تقاطع ولیعصر طالقانی پاساژ تخت جمشید طبقه سوم واحد 30

تلفن : 66977658 - 021 داخلی 102

شبکه های اجتماعی تلگرام واتساپ سروش : 09010909522

تمام حقوق این سایت و مطالب منتشر شده در آن برای سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد طراحی سایت وب هانا