شبکه های اجتماعی : 09010909522

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت یکی از عواملی است که باعث میشود کاربران بیشتری در سایت شما بمانند و صفحات طراحی شده سایت شما به وسیله موتورهای جستجوگر مورد توجه قرار بگیرند.
بررسی ها نشان می دهد که افزایش زمان تاخیر جستجو در وب سایت تعداد جستجوهای روزانه هر کاربر را 0.2 تا 0.6 درصد کاهش می دهد.
بر اثر تحقیقات بدست امده سرعت سایت شما بسیار مهم است به صورتی که تاخیر 1 ثانیه ای در زمان بارگذاری صفحات باعث میشود
11٪ بازدید کمتر صفحه.
16٪ کاهش رضایت مشتری.
کاهش 7 درصدی در رتبه بندی .

آمازون این را صادقانه بیان کرده که افزایش درآمد 1٪ برای هر 100 میلی ثانیه به سرعت سایت بستگی دارد
47 درصد از مردم انتظار دارند که یک صفحه وب در دو ثانیه یا کمتر بارگیری شود.
اگر بارگذاری بیش از سه ثانیه طول بکشد، 40 درصد صفحه وب را ترک خواهد کرد.
52٪ از خریداران آنلاین می گویند افزایش سرعت سایت سریع برای وفاداری به سایت مهم هستند.
اما طبق گزارش Radware، سرعت بارگذاری وب سایت در سال جاری 22 درصد افزایش یافته است.
واضح است که سرعت بخشیدن به وب سایت شما بسیار مهم است، نه فقط برای رتبه بندی خوب با Google، بلکه برای بالا بردن درآمد پایین خودتان.

افزایش سرعت با سئو و بهینه سازی سایت

موتور جستجوگر گوگل سرعت سایت را مشخص می کند در نتیجه سرعت صفحه یکی از سیگنال های استفاده شده توسط الگوریتم های گوگل برای رتبه بندی صفحات است.
تحقیقات نشان داده است که ممکن است گوگل به طور خاص زمانی رو بابت اول بودن را اندازه گیری کند، همانطور که سرعت صفحه را در نظر می گیرد در مقابل آن سرعت صفحات پایین به این معنی است که موتورهای جستجو می توانند صفحات کمتری را مورد توجه و ردیابی کنند و این امر می تواند بر شاخص های شما تأثیر منفی داشته باشد.

افزایش سرعت بارگذاری سایت

زمان پاسخ سرور(هاست)

زمان پاسخ سرور شما تحت تأثیر میزان ترافیکی که دریافت می کنید برای بهبود زمان پاسخ سرور شما عملکردی مانند جست وجوی های پایگاه داده آهسته، مسیریابی آهسته یا عدم وجود حافظه کافی هستید که باید بررسی شوند.
شبکه های توزیع محتوا برای شبکه های تحویل محتوا شبکه های سرور هستند که برای توزیع بار ارسال محتوا استفاده می شوند. اساسا، کپی ها از سایت شما در چندین مرکز داده متنوع جغرافیایی ذخیره می شوند تا کاربران سریعتر و قابل اعتمادتر به سایت شما دسترسی پیدا کنند.
هدف شما یک زمان پاسخ سرور است که کمتر از 200ms (میلی ثانیه) است. و اگر شما نکات زیر را دنبال کنید به هدفتان نزدیک میشوید.

فشرده سازی و کاهش فایل های css , jquery

صفحات بزرگ تر از چند مگابایت با سرعت لود آهسته برای دانلود هستند بهترین روش برای سرعت بارگیری آنها این است که تمام کدها را فشرده و بهینه کنید.
فشرده سازی پهنای باند صفحات شما را کاهش می دهد،شما میتوانید در این سایت ها کاهش حجم کد های css و کاهش حجم کدهای jquery را انجام دهید.
اغلب سرورهای وب فایل ها را قبل از فرستادن برای دانلود با فراخوانی استفاده کنند که باعث سرعت بخشیدن به سایت شما می شود.

استفاده از کش و ذخیره کدها در سیستم کاربران

هنگام بازدید از یک وب سایت عناصر صفحه ای که بازدید می کنید در هارد دیسک شما ذخیره می شوند یا در حافظه موقت ذخیره می شوند بنابراین دفعه بعد که شما از سایت بازدید می کنید مرورگر شما می تواند بدون نیاز به ارسال درخواست به سرور کدها را استفاده کند.
اولین بار که کسی به وبسایت شما می آید، قبل از اینکه بتوانید از صفحه خود استفاده کنید، سند HTML، شیوه نامه ها، فایل های جاوا اسکریپت و تصاویر را دانلود کنید.
هنگامی که صفحه بارگذاری شده و اجزای مختلف ذخیره شده در حافظه پنهان کاربر، تنها چند اجزای مورد نیاز برای بازدیدهای بعدی دانلود می شود.

افزایش سرعت سایت با بهینه سازی تصاویر

با استفاده از تصاویر، شما باید بر سه چیز تمرکز کنید: اندازه، فرمت و آدرس درست عکس.

اندازه بهینه تصویر برای افزایش سرعت سایت

تصاویر با اندازه های بزرگ باعث کند شدن لود هر صفحه میشوند بنابراین تصاویر خود را بهینه کنید با حجم و اندازه کم و از ابزار ویرایش عکس برای موارد زیر استفاده کنید:
تصاویر خود را به اندازه درست برش دهید به عنوان مثال اگر عرض صفحه شما 700 پیکسل است تصویر را برای آن عرض تغییر دهیدولی هنگامی که عکس شما بزرگتر از 700 پیکسل باشد زمان بارگذاری صفحه شما زیاد میشود و یک تجربه کاربری بد ایجاد می کند همیشه عمق رنگ را به پایین ترین سطح قابل قبول کاهش دهید.

فرمت تصویر در افزایش سرعت سایت

JPEG بهترین گزینه است
PNG نیز خوب است، هر چند مرورگرهای قدیمی تر از آن پشتیبانی کامل نکنند.
GIF ها فقط باید برای گرافیک کوچک یا ساده (کمتر از 10 × 10 پیکسل، یا یک پالت رنگ از 3 رنگ یا کمتر) و برای تصاویر متحرک استفاده شود.
از BMP یا TIFF استفاده نکنید.

آدرس درست عکس برای افزایش سرعت سایت

پس از اندازه و فرمت به طور خاص، از آدرس خالی تصویر جلوگیری کنید.
هنگامی ادرس عکس خالی باشد یا وجود نداشته باشد مرورگر یک درخواست را به دایرکتوری از صفحه یا صفحه واقعی خود می دهد این می تواند ترافیک غیر ضروری برای سرورهای شما و حتی داده های کاربر خراب را اضافه کند و همیشه شامل ویژگی src با یک URL معتبر است.

فقط از یک فایل css استفاده کنید

توصیه می شود که فقط از یک شیوه CSS استفاده می کنید و بدون استفاده از کدهای CSS درون html که باید در نظر بگیرید که در پایین توضیحات کامل را می دهم شما می توانید با داشتن یه فایل بزرگ css که خیلی بهتر از چند فایل css کوچک است استفاده کنید حتی اگر صفحه چند ثانیه طول بکشد تا بارگیری شود.

ارتباط آسان فرم زیر را پر و ارسال کنید

موضوع درخواست را وارد کنید
نام خانوادگی خود را وارد کنید
شماره خود را وارد کنید
درخواست خود را وارد کنید
درخواست شما در حال ارسال می باشید.. درخواست شما با موفقیت ثب شد کمتر از 24 ساعت جواب شما را میدهیم با تشکر از شما درخواست شما ارسال نشد لطفا دباره تلاش کنید!

با ما در ارتباط باشید

طراحی سایت وب هانا

آدرس : خیابان ولیعصر تقاطع ولیعصر طالقانی پاساژ تخت جمشید طبقه سوم واحد 30

تلفن : 66977658 - 021 داخلی 102

شبکه های اجتماعی تلگرام واتساپ سروش : 09010909522

تمام حقوق این سایت و مطالب منتشر شده در آن برای سایت محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد طراحی سایت وب هانا